Samsung WAF 65" 4K UHD Android OS Interactive Display/White Board (LH65WAFWLGCXZA)
Best Buy Express
Loading Inventory...
By SAMSUNG
Best Buy Express
By SAMSUNG
Loading Inventory...
- Product Condition: Brand New
- Commercial Display Type: Interactive Commercial Displays
- Screen Size: 65 in
- Resolution: 4K Ultra HD
- Native Resolution (Pixels): 3840 x 2160
- Display Orientation: Landscape Only
- Touchscreen: Yes
- Multi-Touch Points: 40
- Response Time: 8 ms
- Refresh Rate: 60 Hz
- Brightness: 400 cd/m²
- Viewing Angle: 178/178
- Product Condition: Brand New
- Screen Size: 65 in
- Resolution: 4K Ultra HD
- Touchscreen: Yes
- Multi-Touch Points: 40
- Response Time: 8 ms
- Refresh Rate: 60 Hz